Bukmacher Mostbet stworzył wszelkie warunki do dużych wygranych w zakładach sportowych i kasynach online dla graczy z Polski. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi Mostbet. A dla komfortu naszych graczy stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną.

Zagraniczne wycieczki szkolne

Zagraniczne wycieczki szkolne przygotowujemy z niezwykłą starannością. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest dla nas na pierwszym miejscu. Ważny jest również dla nas program wyjazdu. Zależy nam, aby młodzież doświadczyła niezapomnianych przeżyć i poznała miejsca, o których do tej pory słyszała na lekcjach w szkole. Czas więc wyjść z ławek i udać się na wyprawę w nieznane!

Zagraniczne wycieczki szkolne to wyjazdy kilkudniowe, aby grupa mogła jak najlepiej się zintegrować i poznać. Nic bardziej nie kształci młodego człowieka jak podróże. Zagraniczne wycieczki szkolne to idealny sposób na poszerzenie horyzontów w dziedzinie języków obcych, geografii, historii i krajoznawstwa. Jest to również idealna lekcja tolerancji i otwartości na inne kultury. Młodzież i nauczyciele bardzo chwalą sobie ten rodzaj wyjazdów ze względu na mnogość atrakcji i przystępną cenę.

Przygotowaliśmy kilka propozycji zagranicznych wycieczek szkolnych do krajów ościennych tj. Niemcy (Berlin, Poczdam, Stralsund) oraz Litwa (Wilno, Kowno, Troki).

Organizujemy również wyjazdy szkolne do Czech (Praga, Skalne Miasto) i Austrii (Wiedeń).

Naszą często wybieraną przez klientów ofertą jest 4 DNI-KUDOWA ZDRÓJ-PRAGA-WROCŁAW. Jest to połączenie wyjazdu do Polski z zagranicą. Program rozpoczyna się od przejazdu do Kotliny Kłodzkiej gdzie następuje zakwaterowanie. Następnie całodzienna wycieczka do Skalnego Miasta i Kudowy Zdrój. Dzień 3 to całodzienny wypad do Pragi. Ostatni dzień to przejazd do Wrocławia i zwiedzanie. Szczegóły oferty są dostępne poniżej.

*Transport podczas wycieczki to bus lub autokar.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji.

+48 607 202 052
+48 603 599 714
biuro@fifitravel.pl